WHOLEGARMENT 3D® Örme Teknolojisi


Shima Seiki U.S.A. Inc.’nin devrim niteliğindeki WHOLE GARMENT® trikoları, üç boyutlu olarak doğrudan örme makinesinde ve tek parça halinde üretilmektedir. Bu giysiler çok az dikiş gerektirir veya hiç dikiş gerektirmez, zaman, para ve atık tasarrufu sağlar. WHOLE GARMENT® ürünlerinin dikişsiz yapısı, trikolara uygun ideal konfor ve fit tutarlılığı sağlar.

 

 

 

Gelişmiş Performans
Pamuk triko ve dikişsiz giyim için gelişmiş teknoloji ile birlikte kullanılan bu eşsiz yapılar, en iyi performans örgüsünü oluşturur. Pamuklu performans teknolojileri, en zorlu durumlarda bile mükemmel örgü giysileri oluşturmak için kıyafete veya belirli bölgelerdeki ipliklere eklenebilir.

Su İticilik

Fonksiyonel bir örgünün güneşli havada veya yağmurda iyi görünmesini ve performans göstermesini sağlayan STORM COTTON™ teknolojisi, pamuğun nefes alabilirliğini koruyarak suyu iter.

Nem Yönetimi

 

 

 

İçeride veya dışarıda egzersiz yapmak için mükemmel olan TransDRY® ve WICKING WINDOWS™ teknolojileri, nemi cildinizden uzaklaştırarak performans örme giysilerinizin içinde serin, kuru ve rahat kalmanızı sağlar.

Desen Triko ürünleri WHOLEGARMENT 3D® Örme Teknolojisi ile üretilmektedir.